Kontakt

Tel: +787 645 622
zuzanna.nowakowska@adwokatgdansk.pl

   

P
erspektywa wykonywania w przyszłości zawodu adwokata jest nie tylko wielkim marzeniem, ale przede wszystkim wyzwaniem i odpowiedzialnością za drugiego człowieka.  .
Od stycznia 2017 roku jestem członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, w której odbywałam aplikację pod patronatem adwokat Beaty Nowakowskiej. W 2018 roku ukończyłam studia podyplomowe Doradztwo podatkowe i Podatki na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Aplikację zakończyłam w 2020 roku składając egzamin adwokacki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam od początku studiów poprzez współpracę z różnymi Kancelariami adwokackimi, co pozwalało mi na pracę w różnych dziedzinach prawa.

Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje głównie w obszarze prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego, prawa zobowiązań, prawa umów, w tym związanych z procesem budowlanym, a także prawa karnego w zakresie przestępstw gospodarczych oraz prawa karnego skarbowego.

Wykonywanie zawodu adwokata jest nie tylko spełnieniem marzeń, ale przede wszystkim wyzwaniem i odpowiedzialnością za drugiego człowieka.

Zadaj pytanie